Pierwsza Apteka z Misiem powstała w 2014 roku w Kościanie. Obecnie pod tą marką działa 16 aptek na terenie 3 województw (dolnośląskie, lubuskie, wielkopolskie), należących do kilku niezależnych firm. Wszystkie firmy prowadzone są przez farmaceutów. W naszym modelu biznesowych nigdy nie stawialiśmy na ilość aptek, ale na wiarygodność w relacji: apteka – pacjent i apteka-dostawca. Dlatego też bardzo starannie dopieramy naszych franczyzobiorców.

Wiedza merytoryczna, sprawność operacyjna, jakość obsługi pacjentów, a co najważniejsze reputacja u dystrybutorów i producentów leków stanowi o sile naszej grupy. Kolejnym czynnikiem sukcesu naszych aptek to systematyczne, profesjonalne szkolenia dla liderów pierwszego stołu. Opracowaliśmy cykl autorskich szkoleń dedykowanym farmaceutom (więcej: http://AptekarzeDlaAptekarzy.pl).

Naszą ofertę franczyzy adresujemy przede wszystkim do farmaceutów, którzy myślą o prowadzeniu własnej apteki. W wyniku przepisów AdA praktycznie tylko farmaceuta (spółka farmaceutów) może zostać właścicielem apteki w oparciu o przejęcia aptek i małych sieci. Chętnych jednak na sprzedaż własnego biznesu aptecznego jest coraz więcej. Tylko w styczniu 2019 roku zostało zamkniętych 78 aptek. Dlatego też oferujemy pełne wsparcie w sprzedaży aptek.